PHP Developer

Hays Poland

Gdańsk, pomorskie

Hays Poland

Gdańsk
Gdańsk
NR REF.: 1106418

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – jednego z pierwszych prywatnych wydawnictw edukacyjnych w Polsce- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PHP DEVELOPER

Lokalizacja: Gdańsk
Stosunek pracy: Współpraca B2B (kontrakt via Hays)

Zadania:
  • Realizacja nowych funkcjonalności,
  • bieżące utrzymanie systemu (bugfixy, refaktoring, pisanie testów),
  • dbałości o jakość i czystość kodu,
  • stopniowa migracja kodu legacy na Symfony,
  • aktualizowanie dokumentacji technicznej,
  • bieżący kontakt z analitykami, testerami oraz klientem wewnętrznym.
Wymagania:
  • umiejętności programowania obiektowego w PHP, z naciskiem na czysty kod, refaktoryzację i testy,
  • dobra znajomości dowolnego systemu baz danych SQL,
  • chęć ciągłego uczenia się i samodoskonalenia,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.
Oferujemy:
  • pracę nad ambitnymi projektami używanymi codziennie przez setki tysięcy uczniów i nauczycieli w całej Polsce,
  • przyjazną atmosferę, w ambitnym zespole – z perspektywami rozwoju,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet Multisport oraz atrakcyjne zniżki na usługi kompleksu sportowego Alchemia,
  • niesamowity widok z ostatnich pięter najnowocześniejszego kompleksu biurowego w Trójmieście.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland