PHP Developer-FSi Kraków

FSi Sp. z o.o.

31-323 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli masz duże pokłady energii, jesteś nastawiony na ciągły rozwój, drzemie w Tobie dusza programisty, a branża IT nie ma przed Tobą żadnych tajemnic,
mamy dla Ciebie interesującą propozycję!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy specjalistów na stanowisko:

PHP DEVELOPER

Na co możesz u nas liczyć?

-Prace pełną wyzwań i nieszablonowych projektów
-Nieograniczone możliwości samodoskonalenia zawodowego i nauki nowych technologii
-Okazję do szlifowania umiejętności i poszerzania wiedzy na temat pisania testów
-Możliwość zdobycia wiedzy na temat środowisk Continuous Integration
-Atrakcyjne, adekwatne do Twoich umiejętności wynagrodzenie
-Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

Co Ci się może u nas spodobać?

-Open space, przyjazna atmosfera i zgrany, doświadczony zespół
-Nieszablonowe projekty i możliwość ciągłego sprawdzania się w boju
-Dobry ekspres i wielka dolewka kawy – codziennie
-Rajdowy fotel i nieustanny dostęp do Richard Burns Rally – w wolnej  chwili

Wymagania

Czego wymagamy od Ciebie?

-Umiejętności programowania obiektowego w PHP z przynajmniej rocznym doświadczeniem
-Dobrej znajomość jakiegokolwiek obiektowego framework-a PHP (nie napisanego przez siebie :) )
-Wewnętrznej potrzeby tworzenia kodu zgodnego ze standardami (PSR-0, 1, ...)
-Umiejętności obsługi jakiegokolwiek systemu kontroli wersji (ze wskazaniem na gita)
-Znajomości wzorców projektowych i rozsądnego podejścia do ich stosowania w PHP
-Zaangażowania w projekty open source (profil na githubie z jakąkolwiek aktywnością ;) )
-Traktowania pracy z pasją

Prezentacja firmy

FSi to internet software house, specjalizujący się w tworzeniu de... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy