PHP Developer (biuro) lub zdalnie

Pro Business Solutions

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do biura w centrum Katowic szukamy doświadczonych programistów

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość PHP 5, OOP i wzorców projektowych
  • Znajomość Zend Framework 2
  • Umiejętność pracy z bazami danych MySQL 5 (dobra znajomość SQL)
  • Podstawowa znajomość XHTML, DOM, AJAX, JSON
  • Znajomość XML,Json i WebServices (SOAP,REST)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Umiejętność pracy z SVN, Mercurial
  • Terminowość, sumienność, elastyczność
  • Wysoki poziom kultury osobistej i poczucie humoru

Mile widziane:

  • Znajomość JAVA
  • Znajomość PostgreSQL
  • Znajomość Joomla 3
  • Znajomość Action Script 3.0
  • Znajomość technologii mobilnych
  • Doświadczenie w pracy w zespole, Agile

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 25-50zł netto/h na FV
  • Premię za zmianę firmy
  • Udział w ciekawych, nieszablonowych projektach dla prestiżowych klientów
  • Pracę w młodym, rozwijającym się zespole
  • Pracę w biurze w centrum Katowic

Prezentacja firmy

Grupa Pro Business Solutions powstała z myślą o dostarczaniu innowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy