PHP Backend Developer

AppVerk Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Implementacja aplikacji webowych oraz API w oparciu o Symfony Framework
  • Przygotowywanie dokumentacji funkcjonalnych
  • Testowanie aplikacji w oparciu o PHPUnit oraz Behat
  • Rozszerzenia oraz modyfikacja wewnętrznych aplikacji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
  • Umowę o pracę na cały etat lub B2B
  • Realny wpływ na kierunek rozwoju firmy
  • Pracę w międzynarodowym i młodym zespole
  • Elastyczny czas pracy i start-upową atmosfera
  • Dużą swobodę działania

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Stałe podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Min. 2 lata doświadczenia
  • Bardzo dobra znajomość PHP OOP
  • Dobra znajomość MySQL
  • Dobra znajomość frameworka Symfony lub Laravel
  • Znajomość GIT z GITflow
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Pasja do programowania

Mile widziane:

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych/behawioralnych
  • Znajomość rozwiązań oraz narzędzi związanych z optymalizacją
  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji RESTfull

Prezentacja firmy

Zajmujemy się budowaniem zaawansowanych systemów informatycznych, które ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy