Pełnomocnik Ds. Odszkodowań / Manager Grupy

Mentor Group Sp. z o.o.

Woj. Warmińsko-Mazurskie, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

- pozyskiwanie klientów
- podpisywanie umów z klientami pozyskanymi samodzielnie oraz zleconymi przez centralę Mentor Group.
- kreowanie pozytywnego wizerunku Mentor Group

Oczekujemy:

- minimum średniego wykształcenia
- dużej komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
- dobrej organizacji pracy, samodzielności w działaniu, zaangażowania
przedsiębiorczości i nastawieniu na rezultaty
- osób z doświadczeniem w branży odszkodowawczej, ubezpieczeniowej
- mile widziani emeryci, renciści służb mundurowych, służb medycznych itp.

Co możemy zaoferować ?
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – zaliczkowe (od 100 zł za umowę) i prowizyjne ( od 3 000 zł / mc)
- bezpłatne wsparcie marketingowe (ulotki, wizytówki, banery itp.)
- dla kandydatów z doświadczeniem oraz własnymi zespołami sprzedażowymi  indywidualne warunki współpracy i wynagrodzenia
- współpraca w okresie próbnym na podstawie umowy cywilno-prawnej, po okresie próbnym możliwa umowa o pracę
- rozwój zawodowy (jasno określona ścieżka kariery)
- szkolenia oraz merytoryczne wsparcie ze strony centrali Mentor Group
- możliwość finansowania biura w miejscu wykonywania pracy oraz samochodu firmowego (uzależnione od osiągniętych wyników)

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawna.<br/>Mentor Group Sp. z o.o.  specjalizująca si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia