Opis stanowiska pracy

Tempo BPO firma specjalizujaca się w outsourcingu procesów biznesowych i promocji sprzedaży poszukuje kandydatów na stanowisko:

Partner Handlowy/Reasercher

Do zadań wybranych osób bedzie należało:

- Telefoniczne i mailowe umawianie spotkań biznesowych, spośród bazy potencjalnych klientów.

- Wyszukiwanie nowych klientów i prezentacja oferty handlowej firmy.

Oferujemy ciekawą pracę, umożliwiającą generowanie wysokich zarobków. W związku z modelem działania naszej firmy przewidujemy pracę na tym stanowisku w wygodnym, zwłaszcza dla uczących się osób, systemie Home Office. Pracownik sam decyduje kiedy i ile będzie pracował.

Dajemy możliwość pracy i nauki praktycznych umiejetności sprzedażowych, działań marketingowych oraz zagadnień związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstw. Dla najlepszych przewidujemy stałe udziały w firmie - opcje na akcje.

Wymagania

- Nienaganna dykcja.
- Kreatywność.
- Umiejętność redagowania tekstów i "lekkie pióro"
- Chęć do pracy i nauki.

Prezentacja firmy

Oferta naszej firmy jest stworzona w oparciu o usługi, których ce... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inne