Opis stanowiska pracy

Nie ma znaczenia dla nas z jakiego regionu Polski jesteś - ma znaczenie czy chcesz i potrafisz pracować dla Pro-Lease Polska. Jeżeli masz doświadczenie w sprzedaży usług finansowych dla klientów Biznesowych, lubisz częste kontakty z klientami, umiesz zarządzać samodzielnie swoim czasem, potrafisz przekonać do współpracy klienta, budować z nim długoterminowe relacje biznesowe, chcesz zmienić swój status materialny, to właśnie ofertę mamy dla Ciebie.

Do Twoich obowiązków będzie należeć.

-  aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych

-  działania nakierowane na utrzymanie dobrej jakości portfela

-  podtrzymywanie dotychczasowych kontaktów z klientami

-  planowanie działań sprzedażowych i ich raportowanie

-  realizowanie założeń planów sprzedażowych

Wymagania

-  doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze Klientów Biznesowych

-  łatwość nawiązywania kontaktów

-  własna działalność gospodarcza, lub gotowość do jej założenia

-  prawo jazdy kat. B, własny samochód (lub użyczony)

-  charakteryzują się wysoką kultura osobistą

-  znajomość obsługi komputera

-  posiadanie komputera, drukarki, skanera, internet

-  wykształcenie min. średnie

-  czekamy na rzetelnych i uczciwych , chętnych odnieść sukces zawodowy i

   finansowy

Oferujemy.

-  Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do poziomu realizacji zadań

-  Zatrudnienie w oparciu o umowę Agencyjną / Umowę Zlecenie

-  Dużą samodzielność w działaniu - nienormowany czas pracy

-  Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prezentacja firmy

Prezentacja firmy. <br/>Działamy pod marką Pro-Lease Polska. Jesteśmy Ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse