Partner biznesowy w biurze obrotu nieruchomościami

Centrum Nieruchomości Brokerzy24 s.c.

Poznań/Plewiska, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Od dziś nie musisz martwić się o miejsce prowadzenie swojego biznesu i reklamę, my zrobimy to za Ciebie, a Ty możesz skupić się na obsłudze klientów i zarabianiu większej ilości pieniędzy.

Poszukujemy przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność związaną z rynkiem nieruchomości. Chcesz ograniczyć koszty swojej działalności, jednocześnie zyskując możliwość promocji ofert i skorzystania z efektu synergii? Proponujemy współpracę w ramach jednego biura z doświadczonymi Pośrednikami obrotu nieruchomościami. Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym poziomie w jak najszerszym zakresie, jeżeli twój biznes opiera się na podobnych założeniach, zapraszamy do współpracy.

Oferujemy:

- Reprezentacyjne biuro w czytelnym miejscu
- Dostęp do urządzeń i materiałów biurowych
- Materiały reklamowe
- Promocję ofert i biura
- Partnerską atmosferę w pracy

To wszystko w ramach niskiej miesięcznej opłaty stałej. Szczegóły do uzgodnienia na spotkaniu.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły, a my chętnie spotkamy się z Tobą na rozmowie w naszym biurze.

Prezentacja firmy

Centrum Brokerzy24 zrodziło się z pasji 3 osób związanych od lat ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena