Partner Biznesowy ds. Sprzedaży Energii

Mersis Sp. z o.o.

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

MERSIS Sp.z o.o. - PARTNER ENEA S.A.
Jesteśmy autoryzowanym Partnerem firmy Enea S.A., jednego z największych dystrybutorów i sprzedawców energii w Polsce. Naszym głównym zadaniem i celem jest zoptymalizowanie kosztów energii elektrycznej w przedsiębiorstwach oraz kompleksowa obsługa w tym zakresie.
W związkuz bardzo dynamicznym rozwojem poszukujemy samodzielnych, kreatywnych, ambitnych i rzetelnych osób, z którymi będziemy budować wieloletnie relacje z klientem biznesowym oraz promować najlepsze wzorce współpracy partnerskiej godnej zaufania, doświadczonej i profesjonalnej firmy Enea S.A. Stawiamy na pracowników zaangażowanych, ceniących nowe wyzwania, nastawionych na rozwój i gotowych dołączyć do dynamicznego zespołu na stanowisko:
Partner Biznesowy ds. Sprzedaży Energii.
Opis stanowiska:
• nawiązywanie relacji oraz pozyskiwanie klientów w systemie B2B poprzez codzienną pracę w terenie
• zawieranie umów na dostawy energii elektrycznej w całym kraju
• przygotowywanie ofert, analiz i prognoz zmiany sprzedawcy energii elektrycznej
• negocjowanie warunków współpracy, przygotowywanie kontraktów
• długoterminowa obsługa pozyskanych odbiorców energii elektrycznej
• realizacja zadań powierzonych na stanowisku zgodnie ze strategią sprzedażową firmy

Zapewniamy:
• najprostszy system prowizyjny z najbardziej atrakcyjnymi warunkami finansowymi
• system szkoleń produktowo-sprzedażowych
• komfortowe warunki pracy i dochody na najwyższym europejskim poziomie
• ciekawą i pełną wyzwań pracę, w młodym i dynamicznym zespole
• wsparcie merytoryczne w procesie sprzedaży i obsługi Klienta
• pomoc w przygotowywaniu analiz oraz prognoz dla klientów

Wymagania

• preferujemy osoby oraz zespoły sprzedażowe z sektora energetycznego, telekomunikacyjnego, finansowego, ubezpieczeniowego
• preferujemy osoby z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej poszukujące samodzielnej pracy z wynagrodzeniem w systemie prowizyjnym
• oczekujemy wysokiej motywacji do realizacji celów sprzedażowych oraz codziennej, regularnej pracy przy pozyskiwaniu nowych i utrzymywaniu dotychczasowych klientów.
• komunikatywność, wysoka kultura osobista
• zaangażowanie i kreatywność
• prawo jazdy kategorii B
• przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących przy sprzedaży energii elektrycznej.

Prezentacja firmy

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem firmy Enea S.A., jednego z najwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi