Part Planning Specialist

HRO Recruitment

Warszawa, mazowieckie

HRO Recruitment to brand firmy HRO Personnel, dynamicznie rozwijającego się dostawcy usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta kandydatów na stanowisko:

Warszawa

Zakres obowiązków:

• Codzienna analiza zamówień produktów, zaległości i przesyłek

• Przeprowadzenie analizy zapasów

• Bieżąca analiza poziomu realizacji planów

• Raportowanie zadań i rozwiązań pojawiających się problemów

• Zarządzanie danymi zakupowymi

• Rejestracja i usuwanie dostawców oraz zarządzanie kontraktami

Oczekiwania:

• Biegła znajomość MS Excel oraz Visual Basic

• Wykształcenie wyższe (preferowane: techniczne)

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)

• Umiejętność dostrzegania potencjalnych luk w celu wdrożenia nowych rozwiązań i innowacji

• Zdolność do pracy z dużą ilością danych

• Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Bycie częścią zaangażowanego, entuzjastycznego zespołu

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity

• Niezbędne narzędzia pracy

• Wyzwania i szerokie możliwości rozwoju

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez HRO Recruitment, który jest brandem HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182 danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.