Parles-tu français et anglais?

Cyclad Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Doradztwo / Konsulting

W związku z rozwojem naszej działalności na rynku polskim, poszukujemy obecnie Konsultantów z dobrą znajomością języka francuskiego, do pracy w Katowicach w ramach projektu dla naszego Klienta, będącego jedną z największych firm świadczących usługi ubezpieczeniowe na rynku europejskim.

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń od klientów francuskojęzycznych
  • Odpowiadanie na zapytania klientów
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami
  • Rozwiązywanie problemów związanych z obsługą komputera
  • Praca z dokumentacją francusko i angielskojęzyczną

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego - warunek konieczny (poziom min. B2+)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny (poziom B2+)
  • Otwartość i komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność adaptacji do pracy w środowisku międzynarodowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • Kompleksowy program szkoleniowy oraz kursy językowe
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport etc.)
  • Dodatek lunchowy
  • Codziennie świeże owoce i soki i kawa o każdej porze dnia
  • Młody dynamiczny zespół i świetna atmosfera w pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.