Pakowanie ziół w doniczkach

Pran Sp. z o.o.

Venlo, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferujemy prace w firmie specjalizujacej sie w produkcji i dystrybucji swiezych ziol w doniczkach.

Opis pracy: Doniczki z ziolami dostarczane sa ze szklarni, pracownicy stoja wokol obracajacych sie stolikow, wkladaja doniczke do plastikowej torebki, nastepnie klada na stole, ze stolu wkladaja doniczki do kartonow na linii produkcyjnej.

Wszystko jest lekkie, tylko porusza sie w dosc szybkim tempie. Pracownicy musza tez sprawdzac czy nie ma jakis zoltych czy zniszczonych lisci.

Nowe osoby maja pare dni na przyuczenie, musza wiedziec, ze rece moga sie ubrudzic ziemia.
Praca jest fajna, atmosfera w firmie przyjemna, a przede wszystkim jest mozliwosc pracy na dluzszy okres czasu.

Wymagania

Wymagania:
- Sprawnosc fizyczna
- Checi do pracy

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
6 cy lub dluzej
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji