Pakowanie produktów spożywczych

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pakowacz/ka - kawy i herbaty

Nr ref.: PPS/Poznań/032016/KK

Miejsce pracy: Centrum Poznania

Nasza oferta:

  • współpraca na podstawie umowy zlecenie
  • stawka godzinowa 11,80zł brutto/h
  • praca od poniedziałku do piątku, w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • możliwość połączenia nauki z pracą
  • opieka i pomoc dedykowanego Konsultanta

Zadania:

  • Pakowanie kawy, herbaty

Nasze oczekiwania:

  • chęć podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu
  • gotowość do pracy
  • posiadanie aktualnej książeczki sanepidu (warunek konieczny)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: