Pakowanie prezentów w księgarni

MATRAS S.A.

Jelenia Góra, dolnośląskie

MATRAS S.A.

Od: MATRAS S.A.
Miejsce pracy: Jelenia Góra

Matras jest liderem dystrybucji książek na polskim rynku. W księgarniach na terenie Polski Matras oferuje ponad 130.000 tytułów książek i kilka milionów egzemplarzy od literatury pięknej poprzez biografie po książki dla dzieci. Oferta sieci jest skierowana do czytelników o różnych zainteresowaniach. Czytelnicy znajdą u nas nie tylko bestsellery i nowości, ale także pozycje niszowe i poszukiwane przez koneserów.

Na okres świąteczny (30.11-.24.12) poszukujemy osób chętnych do pracy przy pakowaniu prezentów w księgarni Matras w Galerii Nowy Rynek w Jeleniej Górze.

Opis stanowiska:

  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Spółki: pakowanie zakupionych przez Klientów prezentów (w papier, torebki, rozetki).
  • Godziny pracy: od 4 do 6h dziennie - od 14:00 do 18:00 lub 20:00, w niedzielę: 12:00-16:00.

Wymagania:

  • Przede wszystkim zdolności manualne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Entuzjazm, uczciwość i umiejętność współpracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista
  • Min. średnie wykształcenie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę zlecenie
  • Stałe godziny pracy
  • Dobrą atmosferę w pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy przesyłanie CV wraz z klauzulą poufności:

Administratorem danych jest MATRAS S.A. z siedzibą w Warszawa 02-232, Łopuszańska 38B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.