Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 5 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta, którego magazyny zlokalizowane są w Wojkowicach/k. Żórawiny pod Wrocławiem poszukujemy Kandydatów do pracy przy:

Pakowaniu karmy/czynnościach magazynowych

Opis stanowiska:

- prace produkcyjne przy pakowaniu karmy zwierzęcej

- prace magazynowe (praca ze skanerem ręcznym, prace porządkowe na magazynie)

Oferujemy:

- możliwość podjęcia pracy od zaraz na dłuższy okres czasu

- po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta

- pracę na terenie Wojkowic

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

- pracę w tygodniu i weekendy (system: 4 dni I zmiana, wolne, 4 dni II zmiana)

- autobus firmowy ze Strzelina pod magazyn Klienta w Wojkowicach

Wymagania

- mile widziane doświadczenie na produkcji

- mile widziane doświadczenie przy obsłudze skanera ręcznego

- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

- własny dojazd do miejscowości Wojkowice z Wrocławia(mile widziane osoby z okolic Wojkowic)

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12PLN - 14PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka