Opis stanowiska pracy

Agencja Rekrutacji PRAN /nr KRAZ 1223/

Dla naszego Klienta - firmy z branży przetwórstwa spożwyczego - poszukujemy osób do pracy jako:

PAKOWACZ

Lokalizacja: VENLO

Do zadań należeć będzie pakowanie owoców miękkich takich jak np. jagody do pojemniczków przy taśmie.

Wymagania

Wymagamy dyspozycyjności, motywacji do pracy. Mile widziane prawo jazdy kat B. (niewymagane)

Oferujemy zakwaterowanie, transport + ubezpieczenie, możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikacji na ogłoszenie.

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji