Pakowanie leków – atrakcyjne warunki zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Co zyskujesz?

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie godzinowe 14 zł brutto oraz premię od 250 zł brutto
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy

Twoje przyszłe zadania to:

  • składanie opakowań (kartoników)
  • pakowanie gotowych produktów do opakowań zbiorczych
  • etykietowanie produktów
  • kontrola jakości produktów

Czego oczekujemy?

  • aktualnej książeczki sanepidu lub gotowości do jej wyrobienia
  • zdolności manualnych oraz precyzji w wykonywaniu obowiązków
  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym

To oferta właśnie dla Ciebie! Nie czekaj - wyślij swoje CV!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.