Pakowanie i sortowanie napojów bezalkoholowych

OTTO Work Force

Częstochowa, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Częstochowa

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej szukamy Kandydatów do:

Sortowania i pakowania napojów bezalkoholowych
miejsce pracy: Częstochowa
nr ref: AM/SNB/10/2014

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Sortowanie butelek z napojami bezalkoholowymi,
• Wkładanie butelek do kartonów,
• Pakowanie produktów,
• Prace magazynowe,
• Prace porządkowe w miejscu Pracy.

WYMAGANIA:

• Posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznej - wymóg konieczny,
• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
• Odpowiedzialność,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Dyspozycyjność do wykonywania obowiązków od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (możliwość wykonywania czynności również w weekendy)

OFERTA:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
• Atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.