Opis stanowiska pracy

Konfekcjonowanie zamówień do klientów, przygotowanie etykiet do wysyłki, kompletacja dokumentacji sprzedażowej, drobne prace magazynowe, inwentaryzacja.

Firma oferuje : możliwość zatrudnienia na stałe w zależności od zaangażowania, miłą atmosferę pracy – atrakcyjne i rosnące w zależności od osiąganych wyników wynagrodzenie, docelowo umowa o pracę po przebytym pomyślnie okresie próbnym

Oferujemy premie i dodatki przy zatrudnieniu na umowę o pracę.

Praca w godz. 8:00 - 16:00

Wymagania

- umiejętność obsługi komputera; podstawowych programów pakietu Office; przeglądarki internetowej
- kultury osobistej
- dynamizmu w działaniu
- inicjatywy i elastyczności
- entuzjazmu i zaangażowania w pracę
- umiejętności pracy w zespole

Mile widziane

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, chętnie zatrudniamy studentów - istnieje możliwość dostosowania godzin pracy. Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych nie jest konieczne - towary lekkie. Mile widziane Panie.

Proces rekrutacji polega na odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej oraz odpłatnym dniu testowym na stanowisku wysyłkowym. Wynagrodzenie za dzień testowy 10zł brutto roboczogodzina.

Prezentacja firmy

Firma z 13 letnim doświadczeniem w sprzedaży on-line na rynku polskim. D... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 m-cy
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
1 850PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
0-300
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Praca dla studenta, Praca Obsługa klienta, Praca Praca na produkcji