Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 52/PAK/DE/16

JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu, poszukuje dla swojego Klienta w południowych Niemczech (Bawaria) kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Pakowacz (ze znajomością niemieckiego)

miejsce pracy: południowe Niemcy, Bawaria

Zakres obowiązków:

pakowanie części samochodowych ( lamp) wg wytycznych,

kontrola jakości,

kompletowanie zamówień,

prace magazynowe.

Oferujemy:

wynagrodzenie: ok. 1400-1500 € netto/miesięcznie,

zakwaterowanie zorganizowane i częściowo opłacone przez pracodawcę,

umowę o pracę z polską agencją zatrudnienia zgodnie z przepisami niemieckimi.

Wymagania

Wymagane:

zdolności manualne,

gotowość do pracy zmianowej oraz nadgodzin,

dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna.

Mile widziane:

posiadanie samochodu osobowego,

obsługa wózka widłowego

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Logistyka, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji