PRACA W PILE.

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osób do pracy na stanowisko: operator produkcji.

Pakowacz

Nr ref.: 25466
Praca stała
Lokalizacja: Piła

Zakres obowiązków:

- praca na linii montażowej
- montaż prostych elementów oświetleniowych
- kontrolowanie stanu i jakości elementów produkcyjnych
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
- wykonywanie czynności według instrukcji obowiązujących na stanowisku pracy

Oczekiwania:

- dyspozycyjność
- umiejętność współpracy z innymi pracownikami
- zaangażowanie i odpowiedzialność
- dokładność i rzetelność w wykonywaniu określonych obowiązków
- chęci do pracy
- zdolności manualne

Oferta:

- pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- możliwość przejścia na umowę klienta
- prawo do urlopu wypoczynkowego, wynagrodzenia chorobowego, pełne ubezpieczenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)