OTTO Work Force OTTO Work Force

Pakowacz

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

OTTO POLSKA Sp. z o. o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy
i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów producenta artykułów higieniczno-kosmetycznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Pakowacz

Nr ref. PAK/NDM/2014
Miejsce pracy; Nowy Dwór Mazowiecki

Zadania:

• Pakowanie produktów
• Praca przy linii produkcyjnej
• Kontrola jakości pakowanych wyrobów
• Dbanie o porządek oraz bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Wymagania:

• Skrupulatność i dokładność
• Dobre zdolności manualne
• Motywacja do pracy
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Mile widziane doświadczenie w obszarze produkcji

Oferujemy:

• Umowę zlecenie
• Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
• Możliwość rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.