Pakowacz/Sortowacz - Znana firma logistyczna - NIEMCY

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Pracuj jako sortowacz dla największej niemieckiej firmy z branży pocztowej! Atrakcyjna stawka 13,27e! Chcesz wiedzieć więcej? Aplikuj!

Niemcy / Kitzingen
Sortowacz

Opis Stanowiska
• sortowanie przesyłek
• skanowanie paczek
• praca w systemie trzyzmianowym

Wymagania:
• dobra kondycja fizyczna
• motywacja i chęć pracy
• znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
• niemiecką umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie 13,27e
• zakwaterowanie tylko 20e tygodniowo!

Już ponad 180 000 osób skorzystało z naszych usług. OTTO to gwarancja pewności zatrudnienia potwierdzona licznymi certyfikatami! Aplikuj i przekonaj się sam!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.