Pakowacz praca w Niemczech (bez znajomości języka)

Agencja Zatrudnienia KS Service

Horselgau, zagranica

Miejsce pracy: Horselgau

Obowiązki:

  • Pakowanie towaru
  • Kompletowanie zamówień do wysyłki (artykuły zoologiczne, książki oraz płyty CD)
  • Skanowanie, rozładunek i załadunek towaru
  • Foliowanie palet
  • Prace porządkowe na magazynie

Wymagania:

  • Posiadanie ubezpieczenia w ZUS lub KRUS przez miesiąc przed wyjazdem
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Mile widziane posiadanie własnego samochodu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach polsko-niemieckich
  • wynagrodzenie 8,84 EUR brutto/h + dodatki za nadgodziny
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • szkolenia wprowadzające do objęcia stanowiska odbywające się w języku polskim
  • oddelegowanie do pracy w Niemczech
  • opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Niemiec

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.