Opis stanowiska pracy

***Oferty bez znajomosci jezyka niemieckiego nie beda rozpatrywane (telefoniczna rozmowa z pracodawca)***

Dla naszego klienta, renomowanej ksiegarni wysylkowej poszukujemy pakowaczy / pickerow:

- pakowanie ksiazek oraz mediow (plyty CD i DVD)
- metkowanie towarow
- sczytywanie kodow kreskowych
- transport towarow do odpowiednich sektorow
- prowadzenie drobnej dokumentacji

Wymagania

- komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego w mowie i przynajmniej podstawowa w pismie
- umiejetnosc rozumienia tekstu czytanego w jezyku niemieckim
- dobra kondycja fizyczna
- dokladnosc
- gotowosc do szybkiego tempa pracy oraz pracy w systemie 3 - zmianowym
- doswiadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

- zakwaterowanie i dojazd do pracy organizowany i oplacony przez firme
- umowe o prace na warunkach niemieckich
- wsparcie polskojezycznego koordynatora przez caly okres zatrudnienia

Prezentacja firmy

Herzlich willkommen auf der neuen Homepage von Friendly People<br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
24.11.2014 - 23.12.2014
Liczba wakatów:
60
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Logistyka