Pakowacz/ pakowanie sprzętu elektronicznego w centrum Logistycznym(oferta z j.angielskim)!!

Pran Sp. z o.o.

Tilburg, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - nowoczesnego centrum logistycznego poszukujemy kandydatow i kandydatki do pakowania sprzetu elektronicznego, sprawdzania i kontroli prawidlowosci numeru seryjnego, produktu i opakowania.

Pracownicy wykonuja polecenia i instrukcje teamleadera, biora równiez udzial w spotkaniach zespolu, wiec musza znac jezyk angielski komunikatywnie.

Miejsce pracy: Tilburg, Holandia

Oferujemy:

- zatrudnienie na warunkach holenderskich

- praca na 1 zmianę

- zakwaterowanie i ubezpieczenie holenderskie (odplatne)

-bezplatny transport do pracy na terenie Holandii

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy sie jedynie z wybranymi osobami

Wymagania

- Komunikatywna/dobra znajomosc jezyka angielskiego w mowie i pismie
- chęć i motywacja do pracy,

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka