Pakowacz / Pakowaczka - pracownik magazynu

WW Logistic

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby na w/w stanowisku należeć będzie:
• szereg prac manualnych związanych z co-packingiem
• współpraca z pracownikami magazynu
• przestrzeganie zasad BHP

Wymagania
• doświadczenie w pracy przy przepakowywaniu (mile widziane)
• gotowość do pracy zmianowej
• rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
• predyspozycje do prac manualnych
• duża motywacja do pracy
• gotowość do wykonywania pracy stojącej

Oferta:
• atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie (wynagrodzenie akordowe lub godzinowe uzależnione jest od projektu)
• praca od zaraz
• możliwość związania się z firmą w długiej perspektywie czasowej
• system 2-zmianowy (6-14; 14-22)

Prezentacja firmy

WW Logistic <br/><br/>Jesteśmy dynamiczną firmą, nastawioną na un... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka