Pakowacz (Niemcy)

EP Personal

Norymberga, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy EP PERSONAL (nr rejestru agencji zatrudnienia 8821) poszukuje dla niemieckiej firmy produkcyjnej kobiet i mężczyzn do zatrudnienia jako:

Pracowników produkcji (przy pakowaniu)

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Norymbergii

Zadania:
Pakowanie żywności, praca w temperaturze 2-6 stopnie C. , w systemie dwuzmianowym

Pracodawca oferuje:
- Umowę o pracę na czas nieokreślony z firmą niemiecką
- Wynagrodzenie 9,29 Euro/godzinę brutto w okresie próbnym i 9,53 Euro/godzinę brutto po okresie próbnym
- Wymiar czasu pracy min. 182 godzin miesięcznie (gwarantowany), dodatki za prace w soboty, niedzielę oraz zmianę nocną
- Możliwość awansu
- Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
- Możliwość zakwaterowania w pokojach dwoosobowych w cenie 150 Euro miesięcznie (opcja)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na nasz adres mailowy.

Po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

Firma EP Personal nie pobiera żadnych opłat od kandydatów.

Kolejny termin rozmowy we dniu 25.11.2016 we Wrocławiu, data wyjazdu do Niemiec 28.11.2016.

Wymagania

- Znajomość języka niemieckiego która będzie weryfikowana telefonicznie
- Prawo jazdy, własny samochód mile widziany
- Licencja na wózek widłowy mile widziana
- Gotowość do współpracy długoletniej
- Punktualność, zaangażowanie

Prezentacja firmy

Agencja Pracy EP PERSONAL (nr rejestru agencji zatrudnienia 8821)

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
39PLN - 40PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne