Aktualnie poszukujemy 10 osób na stanowisko

PRACOWNIK PRODUKCJI - PAKOWACZ/KA

Pakowacz/ka

Nr ref.: 38932
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Zbąszynek

Zakres obowiązków:

Prace manualne polegające na rozpakowaniu kartonowych paczek, wymianie okuć oraz ponowne zapakowanie

Oczekiwania:

- zdolności manualne

- dbałość o mienie pracodawcy

- motywacja oraz zaangażowanie

- gotowość do pracy w pozycji stojącej

Oferta:

- praca na trzy zmiany

- umowa o pracę na czas określony

- 100% etatu

- praca u jednego z największych pracodawców w regionie

- terminowe wypłacanie wynagrodzenia

-darmowe posiłki profilaktyczne

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)