Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) Dla naszego Klienta firmy z branży firmy farmaceutycznej poszukuje pracowników na stanowisko:

Pakowacz/ka weekendy

Miejsce pracy: WARSZAWA

LOKALIZACJA - WARSZAWA BIAŁOŁĘKA
PRACA NA WEEKENDY

OFERUJEMY:
- Terminowo wypłacane wynagrodzenie
- Higieniczne i bezpieczne warunki pracy
- Umowa zlecenie ze składkami ZUS (opłacane wszystkie składki: emerytalna, rentowa, zdrowotna, chorobowa)
- Pracę w systemie II zmianowym w godzinach: 6.00-14.00 i 14.00-22.00
- PRACĘ W WEEKENDY (SOBOTY I NIEDZIELE)
- Pracę od zaraz oraz możliwość podpisania umowy już na spotkaniu rekrutacyjnym
- Opiekę medyczną oraz kartę MultiSport na bardzo preferencyjnych warunkach
- Możliwość ubezpieczenia członków najbliższej rodziny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Pakowanie lekkiego asortymentu ( art. higieniczne )
- Przepakowywanie lekkiego asortymentu
- Składanie kartonów

WYMAGANIA:
- Zdolności manualne
- Umiejętność pracy w grupie
- Zaangażowanie

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie SMS o treści: WEEKENDY pod numer telefonu 519-301-108 lub wysłanie CV za pomocą portalu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.