Pakowacz art. spożywczych Niemcy

APT-CERTA Sp. z o.o.

Kolonia, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie APT-CERTA Sp. z o.o. poszukuje dla Niemieckiej firmy do pracy tymczasowej na terenie Niemiec pracowników do pracy przy pakowaniu i sortowaniu owoców i warzyw na hali w fabryce.

Miejsce pracy: Wesseling

Nr referencyjny: Pakowacz/ Kolonia/ 2016

Obowiązki:

  • pakowanie i sortowanie owoców i warzyw

Wymagania:

  • doświadczenie w danym zawodzie lub na podobnym stanowisku.
  • dyspozycyjność,
  • uczciwość,
  • bez nałogów,

Oferujemy:

  • firma Niemiecka oferuje bezpłatnie nocleg obok zakładu,
  • stawka 8,50 euro brutto na godzinę,
  • pracę w miłej atmosferze ,
  • możliwość uzyskania doświadczenia w prężnie działającym Niemieckim przedsiębiorstwie,
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek,

Wymagania

Wymagane jest Ubezpieczenie ZUS, KRUS, Rejestracja w Urzędzie Pracy, osoba aplikująca musi posiadać ubezpieczenie w Polsce.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe APT-CERTA Sp. z o.o. , działa na Polskim ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Obsługa klienta