Paid Social Specialist

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Nasz Klient to międzynarodowy dom mediowy, jedna z najbardziej renomowanych i utytułowanych organizacji z branży, zarówno na rynku polskim, jak i globalnie, a dodatkowo świetny pracodawca. W związku z poszerzającym się portfolio Klientów oraz rosnącymi wydatkami na programmatic, poszukujemy obecnie doświadczonej osoby na stanowisko Paid Social Media Specialist

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie i optymalizacja płatnych kampanii w social mediach
  • Praca z Facebook Ads, Instagram Ads, LinkedIn Ads, itd.
  • Raportowanie i optymalizacja wyników kampanii
  • Przygotowanie media planów i rekomendacji dla obecnych i nowych klientów
  • Tworzenie i prowadzenie prezentacji dla klientów i pracowników firmy

Oczekiwania:

  • Około 2-letnie doświadczenie w planowaniu i zakupie kampanii na Facebooku
  • Znajomość narzędzi do planowania i optymalizacji kampanii na Facebooku
  • Doświadczenie w analizowaniu danych i emisji reklamy w serwisach społecznościowych
  • Znajomość formatów i modeli rozliczeniowych (CPC, CPM, CPA)
  • Znajomość rynku internetowego, zainteresowanie nowymi technologiami
  • Nastawienie na cel, terminowość i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność współpracy z ludźmi
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • pracę w wielokrotnie nagradzanej dynamicznie rozwijającej się firmie (m.in. Złoty Lew z Cannes, tytuł Najlepszego pracodawcy roku 2013, 2016 i 2017)
  • świetną, rodzinną atmosferę
  • możliwość pracy dla dużych, prestiżowych Klientów
  • realne możliwości rozwoju i inspirujące środowisko pracy, które pozwoli Ci na realizację własnych pomysłów i wychodzenie z inicjatywami
  • dostęp do najnowszych narzędzi na rynku reklamy online
  • liczne benefity - pakiet Multisport, ubezpieczenie medyczne, masaże na zmęczone mięśnie, pyszną kawę, itd.
Devire Devire Devire Devire