Osoby do zawierania kontraktów projekt dla osób bez doświadczenia

SalesCompanyConcept

Zamość, Biłgoraj, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Zostań przedstawicielem handlowym dołączając do zespołu doradców klientów indywidualnych i biznesowych

Lider w swojej branży zajmujący się obniżaniem rachunków za energię elektryczną poszukuje kandydatów!

Masz dosyć braku odpowiedzi na Twoje aplikacje?

My nikomu chętnemu nie zamykamy drogi do sprawdzenia się w tej roli i zarobienia przyzwoitych pieniędzy.

Będziesz odpowiedzialny za:
-realizowanie spotkań
-podpisywanie umów z klientami ind oraz biz
-reprezentowanie spółki na jak najwyższym poziomie

Oferujemy:
- wsparcie działu sprzedaży,
- atrakcyjne wynagrodzenie
- system bezpłatnych, profesjonalnych szkoleń,
- elastyczne godziny pracy,
- uczciwe i jasne zasady współpracy.
- wypłatę dwa razy w miesiącu

Wymagania

Z doświadczenia wiemy, że bardzo pomocne są:
- umiejętność nawiązywania kontaktów,
- chęć do pracy,
- przyjazna postawa,
- duża dawka optymizmu,
- chęć dalszego rozwoju

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem na rynku energetycznym.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi