Opis stanowiska pracy

Proponujemy współpracę dla osób lub firm pracujących w branży instalacji niskoprądowych.

Firma nasza zajmuje się między innymi uruchamianiem usług oraz utrzymaniem systemów sieci dla największych operatorów sieci Telewizji Kablowych.

Obszar dla których poszukujemy oferentów to Nowy Sącz, Tarnów, Rzeszów, Przemyśl, Lublin.

Oferujemy pełne przeszkolenie zakończone certyfikatem.

Wymagamy, zaangażowania, dokładność, dyspozycyjność, własny pojazd, narzędzia.

Mile widziane, posiadanie sprzetu pomiarowego, doświadczenie w branży  (nie jest to warunek konieczny).

Prezentacja firmy

Projektujemy, budujemy i utrzymujemy systemy HUB, HE, sieci HFC w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis