Osoba z znajomością PHP, CSS, HTML

i8i.pl

Piekary Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukuję osoby posiadającej znajomość php, html, css w celu nawiązania stałej współpracy uzupełniającej mój zespół i obejmującej wdrożenia w zakresie:

1) sklepów on-line opartych na PrestaShop,

2) stron www opartych na WordPress,

3) CRM opartych na vTiger.

Nie liczy się wiek, płeć, wyszktałcenie, orientacja, kolor skóry i posiadane doświadczenie. Zakres i czas pracy jestem w stanie dostosować do posiadanych umiejętności oraz czasem którym dysponujesz.

Wiem jednak, że mój sukces zależy także od Ciebie, dlatego udowodnij, że znasz podstawy, jesteś osobą sumienną i terminową oraz chcesz się rozwijać. Zwracam uwagę na cenę, jakość i kreatywność. Obowiązkowa Terminowość.

Proszę o Portfolio (mile widziane strony www jednak niekoniecznie), a jezeli go nie posiadasz kilku projektów które zostały przez Ciebie ukończone.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a prześlij krótkie info o sobie.

Prezentacja firmy

Świadomi zagrożeń związanych z niewłaściwym doborem rozwiązań oraz usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy