Osoba Wykwalifikowana / Specjalista Zapewnienia Jakości

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1080240

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty Zapewnienia Jakości

PROFIL KANDYDATA:
Poszukujemy kandydatów posiadających pierwsze doświadczenie w dziale zapewnienia jakości na stanowisku Osoby Wykwalifikowanej w firmie farmaceutycznej, którzy znają wymagania GMP oraz prawo farmaceutyczne. Idealny kandydat powinien znać język angielski na poziomie minimum dobrym oraz posiadać wiedzę związaną z technologią wytwarzania produktów farmaceutycznych Szukamy osoby komunikatywnej, która docenia pracę w zgranym zespole.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Osoba na stanowisku Specjalisty Zapewniania Jakością będzie odpowiedzialna za certyfikację serii produktów farmaceutycznych, dopuszczanie do obrodu bądź odrzucania produktów końcowych, a także zatwierdzanie niezbędnej dokumentacji. Kolejnymi obowiązkami z jakimi zmierzy się osoba na tym stanowisku będą: udział w audytach oraz uczestnictwo w procesach jakościowych.

OFERUJEMY:
Możliwość realizacji ciekawych zadań oraz satysfakcja z prowadzonych projektów Szkolenia zapewniające rozwój zawodowy Pracę w przyjaznej atmosferze Pakiet medyczny, fundusz emerytalny, dofinansowanie do karty Multisport

Osoby zainteresowane zapraszam do aplikowania poprzez formularz lub emailowo: tyszer@hays.pl
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland