Osoba sprzątająca / Pokojowa w hostelu

Tomasz Krupa

30-551 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca głównie w weekendy (pt-ndz), pomiędzy 10-15 (zależnie od zapotrzebowania).

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

- sprzątanie pokoi , części wspólnych, kuchni i łazienek,

- przygotowywanie pokoi do przyjazdu gości zgodnie z obowiązującymi standardami.

- sprawdzanie stanu technicznego pomieszczeń,

- kontrolowanie stanu magazynu ze środkami czystości i z pościelą, sporządzanie listy zakupów oraz przekazywanie jej do recepcji.

Stawka : 8zł

Wymagania

Wymagania:
- uczciwość,

- dokładność, dbałość o szczegóły,

- zaangażowanie,

- zamiłowanie do porządku i czystości,

- dobra kondycja fizyczna,

Doświadczenie w branży hotelarskiej na stanowisku pokojowej mile widziane.

Prezentacja firmy

Zupełnie nowe, industrialne wnętrze, oryginalna architektura, duże, prze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka