Osoba pisząca wnioski unijne

VC

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa kapitałowa inwestująca w przedsięwzięcia o podwyższonym ryzyku, poszukuje osoby na stanowisko „osoby piszącej wnioski unijne”, która odpowiedzialna byłaby za przygotowywanie wniosków mających na celu pozyskiwanie funduszy unijnych na potrzeby zarówno klientów zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Jeśli masz lekkie pióro, jesteś urodzonym copywriterem, orientujesz się w biznesie i zagadnieniach związanych z unijnymi dotacjami, a pisanie sprawia Tobie frajdę i mógłbyś to robić godzinami, to ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania

Opis stanowiska:
• przygotowywanie wniosków unijnych
• analizowanie konkursów unijnych
• umiejętność przeprowadzania analiz i research’u
• kontakt z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi
• w dalszej perspektywie możliwość zarządzania zespołem

Wymagania
• wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat (najlepiej ekonomiczne)
• lekkie pióro
• zainteresowanie tematyką dotacji unijnych
• dobre umiejętności komunikacyjne
• samodzielność, systematyczność i determinacja w osiąganiu celów
• mile widziane doświadczenie w zakresie przygotowywania wniosków

Proponujemy:
• samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
• szansę na rozwój w firmie należącej do grupy kapitałowej
• elastyczne formy zatrudnienia
• pracę w doskonałej atmosferze z młodym, dynamicznym zespołem
• wynagrodzenie stałe + premia za sukces

Prezentacja firmy

Tworzymy, rozwijamy i inwestujemy w startup'y, <br/>Poszukujemy młodych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting