osoba do prowadzenia akwarystycznego sklepu internetowego

PC-Net

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Sklep Akwamaniak.pl w Częstochowie, zatrudni osobę uczciwą, znającą branże do prowadzenia sklepu internetowego. Wymagana biegła obsługa komputera i internetu, znajomość sklepu oscommerce, doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość zagadnień związanych z akwarystyką i hodowlą innych zwierząt.(konieczne). Tylko osoby z Częstochowy lub okolic.
CV z propozycjami współpracy ale tylko od osób spełniających wymagania należy wysyłać na adres podany w ogłoszeniu.
Proszę podać swoje loginy z częstochowskich for akwarystycznych np czfa.pl ( to najstarsze forum i ma najwięcej userów)
Bez tych danych CV nie będą brane pod uwagę.

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie sprzętu biurowego oraz świ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 300PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie