Osoba do prowadzenia agencji ubezpieczeniowej Wrocław, Olesnica, Trzebnica itd

Vida Finance Group Sp. z o.o.

54-204 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do prowadzenia agencji ubezpieczeniowej we Wrocławiu i w innych miastach woj. dolnośląskiego.

Opis stanowiska:

-obsługa biura
-szeroka oferta produktów ubezpieczeniowych: komunikacyjnych, majątkowych , turystycznych, zdrowotnych, życiowych- kilkanaście Towarzystw Ubezpieczeń
-wysokie prowizje
-regularne szkolenia przygotowujące do pracy
-opieka menadżera firmowego

Wymagania

Wymagania:

- mile widziane osoby z doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej
- komunikatywność, otwartość,nastawienie na pracę z ludźmi

Prezentacja firmy

VFG Sp z o.o. –Vida Finance Group Sp.z o.o. <br/>- to firma zajm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
bezterminowa
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia