Osoba do pisania tekstów na stronę internetową

LIT

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Firma programistyczna Fild.Net poszukuje osoby do pisania tesktów na strony internetowe.

Do obowiazków takiej osoby należało by redagowanie treści o tematyce programistycznej oraz informatycznej, w języku polskim oraz angielskim.
Umiejętność pozycjonowania stron byłaby wielkim atutem.
Możliwość pracy na cały albo pół etatu.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, szczególnie w piśmie - na poziomie B2/C1
Doświadczenie w redagowaniu tekstów
Biegłość w pisaniu
Znajomość tematyki informatycznej/programistycznej
Terminowość
Rzetelność

Czekamy na Państwa dokumenty do 1/04/2014. Do przesłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dla przedsiębiorstw i orga... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy