Osoba do pakowania paczek

LUBITO

Pruszcz Gdański, pomorskie

LUBITO

Od: LUBITO
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Sklep internetowy z Pruszcza Gd. zatrudni osobę do pakowania paczek

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi komputera;
  • dokładność i sumienność;
  • mile widziany uczeń / student do 26. roku życia;

Obowiązki:

  • przygotowywanie i pakowanie przesyłek (do 20kg);
  • wystawianie dokumentów sprzedaży;
  • wypisywanie listów przewozowych;

Oferujemy:

  • pracę na cały etat, w stałych godzinach (od poniedziałku do piątku 7:30-15:30);
  • przyjazną atmosferę;
  • pracę w młodym zespole, w rozwijającej się firmie;
  • szkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków;
  • terminową wypłatę wynagrodzeń;

CV prosimy załączać w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie.