Osoba do obsługi sklepu internetowego, prace artystyczne

Moria

Kraków, Olkusz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Moria-Art zajmująca się projektowaniem odzieży oraz wzornictwa poszukuje młodej osoby do stałej współpracy na umowę zlecenie. Osoba- student mile widziane osoby na studiach artystycznych, ale nie koniecznie. Osoba o zdolnościach manualnych.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju zawodowego

- ciekawe projekty - nietypowe wyzwania

- miła atmosfera pracy

- możliwość pracy zdalnej, elastyczny czas pracy

- możliwość pracy przy sesjach zdjęciowych

- poznanie ciekawych ludzi

- wyjazdy po Polsce

Wymagania

- student

- osoba nie bojąca się wyzwań

- osoba o wielkiej wyobraźni, kreatywna

- systematyczna, pracowita, uczciwa

- zorganizowana, chętna do nauki

- samodzielna

- mile widziany angielski zaawansowany

- dodatkowym atutem będzie znajomość Adobe Photoshop i Adobe Illustrator

- miło widziane zainteresowania z tematyki fantasy, anime, mangi

Zakres obowiązków:

- obsługa klienta internetowego

- obsługa poczty e-mail, telefonów

- obsługa komputera

- obsługa firmowej strony internetowej

- prace manuale: malowanie przedmiotów, robienie artystycznej biżuterii

- retusz zdjęć

Zgłoszenia prosimy kierować na adres:

Dlaczego warto?

Pracując z nami będziesz mógł rozwijać i doskonalić umiejętności zarówno kreatywne jak i techniczne. Praca w młodym zespole przy nietypowych rzeczach. Praca głównie zdalna bez konieczności wychodzenia z domu. Kontakt głównie telefoniczny i mailowy. Cenimy inicjatywę i skuteczną argumentację. Uważamy, że w grupie siła, więc motywujemy się wzajemnie i wspieramy.

Prezentacja firmy

Firma Moria-Art zajmuje się projektowaniem odzieży, biżuterii ora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
10PLN - 12PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie