Osoba do obsługi nowego projektu!

AG Marketing

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Marketing jest Twoją pasją? Od zawsze chciałeś współpracować z firmą, która
zajmuje się reprezentowaniem organizacji? A może masz w sobie ogromny zapał
do pracy i chciałbyś spróbować swoich sił w branży marketingowej? Zapraszamy
do wzięcia udziału w rekrutacji - może jesteś marketingowym talentem, ale
jeszcze tego nie wiesz!

Poszukujemy osób, które rozpoczną z nami współpracę przy projekcie, jaki
realizujemy dla Organizacji Pozarządowej. Osobowość stawiamy wyżej niż
doświadczenie, dlatego jesteśmy gotowi kompleksowo przeszkolić wybrane osoby
i sprawnie wdrożyć je do naszego zespołu!

W obszarze zadań, które pragniemy powierzyć, mieści się:

- kreowanie pozytywnego wizerunku Klienta, którego reprezentujemy,
- bezpośredni kontakt z Klientem,
- realizowanie ciekawych projektów na rzecz Kampanii -wprowadzanie kreatywnych rozwiązań podczas całego czasu trwania współpracy,
- pomoc w współtworzeniu strategii marketingowych,
- po przejściu odpowiednich szkoleń, rozwój w kierunku zarządzania zespołem.

Oferujemy:

. Bonusy, premie i konkursy motywacyjne,

. Szkolenia, które przygotują Cię do powierzonych obowiązków,

. Możliwość podróżowania,

. Zapoznanie się z ciekawymi kampaniami - realizacja ich,

. Pyszna kawa i miła atmosfera!

Jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę - aplikuj. Jeżeli czujesz, że
chcesz dowiedzieć się wszelkich szczegółów - nie wahaj się, może to właśnie
Ciebie zaprosimy na rozmowę!

Pierwszy krok należy do Ciebie - zapraszamy do przesyłania CV

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci zaoczni ale nie jest to warunek konieczny),

- Gotowość do podjęcia współpracy "od zaraz",

- Energia i kreatywność w działaniu,

- Otwarta postawa i komunikatywność.

Prezentacja firmy

Nowoczesna firma marketingowa rodem ze Szczecina od niedawna podbijająca... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inne