Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, poszukuje osób do pracy na w/w stanowisko.

Do zadań osób pracujących na tym stanowisku należy przeprowadzanie inwentaryzacji w sklepach i magazynach – liczenie towaru.

Wymagania:

1. Gotowość do pracy w godzinach nocnych

2. Elastyczność i samodzielność

3. Rzetelność, sumienność i obowiązkowość

Oferujemy:

1. Atrakcyjne warunki finansowe (dodatki za wyjazdy).

2. Długoterminowe kontrakty.

3. Możliwość pracy w niepełnym wymiarze miesięcznym (możliwość dostosowania czasu pracy do innych zajęć).

4. Wyjątkowo miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

5. Bezpłatny transport z siedziby firmy do miejsca inwentaryzacji.

6. Szkolenie zawodowe.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zgłoś swoja aplikację zawierającą dokładne dane personalne wraz z numerem telefonu oraz pocztą elektroniczną.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

W treści wiadomości prosimy o zaznaczenie nr. referencyjnego wraz z nazwą interesującego województwa.

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne