Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, producenta mebli łazienkowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

organizator produkcji

Nr ref.: 22723
Praca stała
Lokalizacja: Marlbork

Zakres obowiązków:
  • kompletacja materiału w procesie produkcyjnym i dostarczanie go na odpowiednie gniazdo produkcyjne lub dział
  • kontrola ilościowa i jakościowa elementów w procesie produkcyjnym
  • współpraca z działem planowania produkcji
  • nadzór nad materiałem wadliwym
  • przygotowanie materiału do montażu końcowego - w oparciu o plan produkcyjny

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (produkcja, magazyn, hurtownia)
  • wykształcenie średnie
  • umiejętności analityczne
  • umiejętność przestrzegania ustalonych zasad i procedur
  • systematyczność i skrupulatność
  • komunikatywność
  • kreatywność

Oferta:
  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + premie
  • praca w systemie dwuzmianowym: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)