Opis stanowiska pracy

Dyrektor Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej ogłasza nabór na wolne stanowisko
Organizatora pracy artystycznej w Dziale Organizacji Koncertów i Audycji Szkolnych

Liczba, wymiar etatów – 1
Miejsce wykonywania pracy – siedziba Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej

1. Wymagania niezbędne:
- wykształcenie wyższe muzyczne (licencjackie lub magisterskie);
- znajomość literatury muzycznej;
- dobra znajomość przynajmniej jednego języka obcego na poziomie zaawansowanym umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i ustną (preferowany język angielski);
- doświadczenie w zakresie działalności w obszarze muzyki klasycznej lub w zakresie organizacji wydarzeń artystycznych;
- doświadczenie w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania;
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Microsoft Office/ Open Office);
- odpowiedzialność, rzetelność;
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
- dyspozycyjność.

2. Wymagania dodatkowe:
- orientowanie się w aktualnej sytuacji sektora kultury w Polsce;
- kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów;
- lekkie pióro.

3. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:
- udział w planowaniu i koordynacji pracy zespołu artystycznego Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej;
- udział w pracy biura koncertowego podczas projektów organizowanych i realizowanych przez Toruńską Orkiestrę Symfoniczną.

4.Wymagane dokumenty:
CV, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzające: wykształcenie, doświadczenie zawodowe (mile widziane potwierdzone referencjami), odbyte kursy i szkolenia; oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

5.Termin i miejsce składania dokumentów:
Wymagane dokumenty w zamkniętej kopercie z dopiskiem – „Organizator pracy artystycznej” należy składać w siedzibie Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej lub listownie na adres: Rynek Staromiejski 6, 87-100 Toruń (decyduje data wpływu).
Nieprzekraczalny termin zgłoszeń – 14 sierpnia 2015 r.(piątek), godz. 15:00.

6. Przebieg naboru:
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane aplikacje. Wyniki I etapu naboru i terminy rozmów kwalifikacyjnych (II etap naboru) zostaną opublikowane na stronie internetowej Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej

Prezentacja firmy

Toruńska Orkiestra Symfoniczna w roku 2015 obchodzi XXXVI-lecie d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Obsługa klienta, Praca Inne