organizacja i sprzedaż szkoleń - staż płatny

Medyczne Szkolenia Podyplomowe Pakt

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Istniejący na rynku od 19 lat Ośrodek MSP Pakt, poszukuje stażystów na stanowisko Specjalista ds. Organizacji i Sprzedaży Szkoleń. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:
-prowadzenie działań marketingowych i promocyjnych
-nawiązywanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z uczestnikami/absolwentami/wykładowcami szkoleń
-pozyskiwanie nowych uczestników/klientów/partnerów
-wytyczanie strategii sprzedaży szkoleń i produktów
-udzielanie kompleksowych informacji o aktualnych projektach szkoleniowych i produktach
-stałe zainteresowanie rynkiem szkoleń, sprzętu i usług medycznych

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Oczekujemy umiejętności:
- biegła obsługa komputera (pakiet Office lub pokrewne)
- komunikatywność
- chęć uczenia się i poznawania nowości
- chęć nawiązywania kontaktu telefonicznego
- kreatywność
- samodzielność
- zapał i chęć do pracy
- dobra organizacja czasu pracy

Prezentacja firmy

MSP Pakt znany na rynku szkoleń od 11 marca 1996r.Do końca ubiegł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta