Agencja Zatrudnienia KS Service

Order Picker

Miejsce pracy: Gent

OBOWIĄZKI

  • skanowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • kompletowanie zamówień
  • foliowanie palet
  • prace porządkowe

WYMAGANIA

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie ubezpieczenia w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy jest mile widziane
  • posiadanie własnego samochodu niewątpliwie będzie atutem

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie od 11,69 EUR brutto/h
  • dodatek żywieniowy w wysokości 5,41 EUR za przepracowany dzień
  • organizację zakwaterowania
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • oddelegowanie do pracy w Belgii
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.