OTTO Work Force OTTO Work Force

Optyk Sprzedawca

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Staszów

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Dla naszego Klienta rewolucyjnej sieci nowoczesnych salonów optycznych, OTTO Polska Specialist Staffing poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Nr ref.: MG/07/2015

Opis stanowiska:
• profesjonalna obsługa klienta w zakresie oferowanych produktów i usług
• sprzedaż i dobór oprawek i szkieł odpowiednich do zaleconych parametrów
• dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów
• konserwowanie i naprawianie wyrobów optycznych
• umawianie pacjentów na wizyty u Optometrysty/ Otoptysty/ Refrakcjonisty, a także przygotowywanie pacjenta do konsultacji optometrycznej
• wprowadzanie danych do programów komputerowych
• obsługa kasy fiskalnej, wystawianie dowodów sprzedaży – paragonów, faktur

Wymagania:
• Wykształcenie Technik Optyk/Optyk Mechanik
• Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• Znajomość rynku optycznego
• Znajomość technik sprzedaży
• Profesjonalizm, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• Bardzo dobra znajomości obsługi komputera

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
• Umowę o pracę (po 3miesięcznym okresie próbnym)
• Równoważny czas pracy
• System premiowy
• Zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju w obszarze zgodnym z zainteresowaniami,
• Pracę w przyjaznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.